Při tvorbě těchto webových stránek jsem chtěla vyzdvihnout, že naše spolupráce, bude hlavně o vás. Mým přáním jsou spokojení klienti. Je pro mě důležité věnovat dostatek času k identifikaci toho, co je pro klienta skutečně podstatné a zároveň jednoznačně pojmenované a reálné. Ráda bych, aby klienti odcházeli s jasnou představou o tom, kam chtějí směřovat.

Pokud by vás, ale přeci jen zajímalo, kým jsem, můžete pokračovat ve čtení.

Když jsem hledala název těchto stránek, chtěla jsem především takový, který by nejlépe vystihoval témata, která jsou pro mě klíčová a na kterých bych ráda spolupracovala se svými klienty.

Jsem přesvědčená, že většina z vás má nějakou představu o tom, jak by měl jeho vysněný život vypadat. Je přirozené, že žebříček vašich hodnot se bude od ostatních lišit. Avšak klíčové oblasti, které utvářejí naši celkovou životní spokojenost jsou stejné. Je to zdraví, rodina, práce a vztahy.

Především vztahové oblasti bych se ráda věnovala nejvíce. Její důležitost vnímám čím dál víc a myslím, že k tomu přispívá i dnešní doba. Problematiku umění upřímné a laskavé komunikace považuji za zcela zásadní pro úspěšné fungovaní mezilidských vztahů. Jsem pevně přesvědčená, že kvalita našich vztahů ovlivňuje naše vnímání o prožívání vlastního života.

Je velmi důležité se obklopovat lidmi, kteří vás milují, inspirují, motivují k dalšímu růstu, upřímně se o vás zajímají, rozumí vám, podporují vás, rozveselují a také především trávit čas tam, kde si můžete „dovolit“ být sami sebou.

Když hovořím o vztazích, tak zejména mám na mysli vztahy partnerské, ale také s přáteli, rodiči, dětmi a v neposlední řadě také pracovní. Vztahovou problematikou a vše co s tím souvisí, se zabývám již řadu let. Absolvovala jsem řadu školení na komunikaci, zajímala se o astrologii, numerologii až jsem postupně dostala k psychologii a koučinku, které jsem si zamilovala. Moje pravidelné sebevzdělávání je pro mě velmi důležité, zejména proto, abych mohla neustále zkvalitňovat svoji práci.

Proč tedy vztahy s nadhledem? Je to právě proto, že je klíčové vnímat důležitost a vliv všech oblastí, které utvářejí náš život, ale zároveň se naučit žít svůj život s LEHKOSTÍ a NADHLEDEM. Dokázat se oprostit od tlaku společnosti na to, jak má vypadat dokonalý život, co je správné a co nepřijatelné, ale naopak žít svůj život NAPLNO podle svých představ.

Pravidelnou dávku inspirace můžete načerpat na mém Instagramu.
Mezi moje záliby patří cestování, četbapsaní knih, sport, sebevzdělávání, hudbatanec.

Jsem vdaná, mám dvě děti a narodila jsem se ve znamení berana.

Protože miluji psaní, rozhodla jsem se vydat knihu, která vyzdvihuje důležitost kvalitních a dlouhodobých vztahů v našem životě. Příběh, ve kterém je zdůrazněná nutnost otevřené komunikace a sdílení.

Chcete si přečíst ukázku? Zajímá vás příběh plný hlubokých emocí?

Knihy, které jsem napsala:

Proč jsi odešla?

Alice je velmi svérázná, komplikovaná a svým způsobem odvážná dívka. Její uzavřená povaha vede k tomu, že se těžko seznamuje a má jen velmi malý okruh přátel.

Dokážeme si odpustit?

Alice svým odchodem převrátila život nejen své rodině, ale i přátelům z jejího okolí. Zasaženi její ztrátou se postupně vyrovnávají s faktem, že každý z nich nese na jejím rozhodnutí svůj podíl viny.