Jak bude vypadat naše spolupráce?

Individuální koučink nabízí osobité nastavení, ve kterém budeme pracovat na vašich cílech, abychom dosáhli požadovaných výsledků.

S pomocí profesionálního životního kouče se ujistíte, že ze svého života dostáváte maximum.

Zaměříte se na vaše hodnoty. Ujasníte si, co je pro vás nejdůležitější a proč (co vám to přináší). Stanovíte si, čeho byste chtěli dosáhnout a odhalíte způsoby, jak toho docílit.

Spolupráce se mnou může vám rozhodně přinese spoustu aha momentů. Na situaci, ve které se nacházíte, budete schopni nahlížet s nadhledemz různých úhlů pohledu. Zcela jasně si uvědomíte, kým jste a co vás motivuje/blokuje v různých aspektech vašeho života.

Stále máte pocit, že něco není v pořádku a snažíte se přijít na to, co to je? Nejste sami!

Váš život je plný mnoha různých aspektů. Vaše cíle se změní, vaše mysl se změní, vaše vášně se změní, vaše priority se změní, a to vše je součástí života. Je důležité zajistit, aby byly splněny všechny vaše aspekty, abyste maximalizovali svůj potenciál a štěstí. A to je přesně to, co dělám jako životní kouč.

Moje vize

Mým hlavním posláním je vést své klienty zpět k sobě samým, kde žijí život ve zdraví, štěstí a naplnění.

Když se o sebe nestaráme, ztrácíme směr. Vypadneme ze synchronizace s tím, kdo jsme, se svými těly, energií a pryč od toho, co zapaluje naši duši. Když jsme zdraví, sebevědomí a vyrovnaní, vyzařujeme na vyšší frekvenci. Máme energii na to, abychom prosperovali. Začneme se ubírat směrem k životu, který chceme žít.

 Stáváme se magnety pro naše touhy, a projevujeme se ve všech oblastech našeho života jako naše pravé, zářivé, já. Věci do sebe skutečně začnou zapadat.

Pomohu vám maximalizovat váš potenciál ve vašem životě a začít vytvářet život vašich snů.

Ať to může vypadat jakkoli.

Co byste zkusili udělat, kdybyste věděli, že nemůžete selhat?
Naše společná práce bude zahrnovat pochopení toho, kdo jste, kde jste, co chcete a – což je důležité – proč to chcete.
Chcete zjistit, jak vypadá práce s životním koučem? Pošlete mi zprávu s krátkým popisem toho, čeho chcete dosáhnout, a odtud začneme. Nabízím bezplatnou konzultaci lidem, kteří mají zájem se mnou spolupracovat. Tento hovor mi umožní lépe porozumět výsledkům, které hledáte. Pokud se rozhodnete pokračovat s placeným balíčkem koučování, můžeme si naplánovat prvních pár sezení.

Každý, s kým pracuji, očekává jiné výsledky a má jedinečný způsob myšlení a jednání. V případě zájmu je možné se domluvit na online koučování, které mi umožňuje pracovat s klienty z mnoha různých koutů země. Znamená to také, že vám mohu ponechat místo, ať se cítíte nejpohodlněji – ve vaší kanceláři, na vaší pohovce nebo na cestách.

Nevěřím na náhody, takže vím, že se naše cesty z nějakého důvodu zkřížily.

Pro koho koučink není

Nejste připraveni být otevření.

Nejste připraveni ukázat se sami za sebe. ​

Nejste připraveni provést změny a pracovat na sobě. ​

Myslíte si, že výsledky se dostaví přes noc.

Chcete zůstat přesně tam, kde jste, a nevidět žádné životní změny. ​

Nejste ochotni do sebe investovat.

Co naopak potřebujete?

Odhodlání a motivaci jít si za svým cílem.

Ochotu vystoupit ze své komfortní zóny a vyzkoušet nové možnosti.

Naopak získáte zcela individuální přístup přizpůsoben vašim potřebám.

Máte nejasnosti? Chcete zjistit více informací? Využijte možnosti úvodní konzultace zdarma a zavolejte mi.
Jako váš kouč věřím, že jste schopni překonat jakoukoli překážku, jako je strach, pochybnosti a omezující myšlenky, které vám neslouží.